www.potapecske.cz     potapecske kurzy

Právě je 19 lis 2018, 08:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Freediving Zacatek
PříspěvekNapsal: 06 bře 2007, 00:53 
Přispěvatel
Přispěvatel

Zdravim prave jsem po uvodnim kurzu byl to jen takovy uplne zakladni kurz ale vse potrebne nam bylo zdeleno a dale se jiz muzem rozvijet sami.Nebyl to klasicky intenzivni kurz ale vysledky mame slusne.Zatim jsem se jeste nepotapel do vetsich hloubek jen trenujeme v bazenu a pomalu schanime vybaveni...
A ted mam na vas freedivery dotaz.
Po potapeni spravidla druhy den nekdy i dalsi dny mam obcas na nejakou dobu svalovou kocovinu asi branice pocitam
:? nejsou to zadne vazne potize jen takovy spatny pocit ve hrudniku ale nikdy to netrva dele nez 1-3 hodiny vetsinou pri nejake namaze.Po cviceni dechovem do bricha yoga obcas take.
Je to zcela urcite branice protoze je to presne pod zebry v miste kde je tento sval, A chci se zeptat mate to take nekdo obcas ? nebo ze zacatku potrapeni ? nez jste zacali mit treningovou formu ?
Podotikam ze jsem absolutne zdravi sportovec odjakziva, EKG i plice mam ok ani nemam zadne jine potize.
Se svalovou kocovinou mam zkusenosti z posilovny pokud dlouho necvivim tak se po cviceni druhy den objevy takze si myslim ze to je skratka take kocovina ale na branicni sval co si o tom myslite ?
Moje vysledky: Apnea ve vode 3 minuty, na suchu 5 minut , dynamicka apnae (prsa) bez ploutvy 40m s ploutvemi (kraul) 50M.

Diky za odpovedi ahoj Honza

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 črc 2007, 15:14 
Přispěvatel
Přispěvatel

mozna mas jen natazenej hrudnik ci branici z pakovani najdi si nekde na netu cviky na dechovou jogu a podle nich se pred potapenim protahni

Předmět příspěvku: re Hrudnik
PříspěvekNapsal: 23 črc 2007, 20:11 
Přispěvatel
Přispěvatel

Ten hrudnik jsem mel problemy jenom v bazenu, jinak ne, bylo to proto ze jsem byl dlouhe doby pod vodou a mel jsem svalovou kocovinu z tlaku vody na hrudnik pokud si delam delsi pauzi tak uz je to ok.cau

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]